Наші тренери з гірськолижного спорту та футзалу

/Files/images/Дорош.jpgДорош Сергій Петрович (08.01.1976), КМС УССР, неодноразовий учасник Всесвітніх універсіад, в минулому член збірної команди України1995-1997рр. (основний склад), неодноразовий переможець Кубків України. Освіта вища, в 1997 році закінчив Харківський Державний інститут фізичної культури і спорту. З 1993 року працює тренером-викладачем з гірськолижного спорту в ДЮСШ ім. О.Бутовського, з 2009 року – директором школи та має І категорію тренера-викладача. Підготував спортсменів, які були: членом збірної команди України (основний склад) – Марченко Євгеній, кандидатом збірної команди України – Мілько Дмитро. Підготував 5 кандидатів у майстри спорту з гірськолижного спорту: Марченко Євгеній, Юрченко Олександр, Прокопчик Олександр, Ганечко Марія, Мілько Дмитро. На даний час працює з спортсменом-інвалідом, з яким стали призерами міжнародних рейтингових змагань в Нідерландах (2011,2012,2013рр.), переможцями Чемпіонату Італії (2013р.), зайняли 7 місце на Чемпіонаті Світу в Іспанії (2013 р.) та отримали ліцензію на участь у Паралімпійських іграх в м.Сочі (Росія).

/Files/images/Вахненко.jpg

Вахненко Наталія Григорівна (01.09.1981), МС України, неодноразовий учасник міжнародних дитячих змагань (Тополіно, Пінокіо, Бембі, Пока Лока, ….), Всесвітніх універсіад, в минулому член збірної команди України (основний склад), Чемпіон України, неодноразовий переможець Кубків України, переможець Кубку Європи серед міст (в м.Київ, 2000 рік) з паралельного слалому, учасник чемпіонатів світу серед військовослужбовців (Словенія, Швеція, Фінляндія, ….). Освіта вища, в 2003 році закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В.Г.Короленка. З 2006 року працює заступником директора з НТР та тренером-викладачем з гірськолижного спорту І категорії в ДЮСШ ім. О.Бутовського. На даний час працює з групами початкової та попередньо-базової підготовки, це діти 6 – 12 років.

/Files/images/Неводнича.jpgНеводнича Оксана Петрівна (15.09.1980), КМС України. Освіта вища. Тренер-викладач з гірськолижного спорту І категорії. Закінчила ПБМУ сестринська справа (1999р.), ПІЕіП факультет Фізичне виховання і спорт. Фізична реабілітація (2009р.) та Харківську державну академію фізичної культури та спорту (2010р). З 1999 року працювала в СДЮШОР з гірськолижного спорту медичним працівником та тренером зі сноубордингу. З 2001 року працює тренером в ДЮСШ ім. О.Бутовського. Працює з групами початкової підготовки, попередньо-базової підготовки та групою спеціалізованої базової підготовки. Підготувала спортсмена, який був кандидатом до юнацької збірної команди України (Черкаський Тарас), на даний момент Максименко Наталія є членом збірної команди України основного складу. Підготувала 4 кандидатів у майстри спорту з гірськолижного спорту (Шерстюк Марію, Черкаського Тараса, Максименко Наталію та Олександру) та 1 кандидата у майстри спорту зі сноубордингу (Лисенко Дарину).

/Files/images/DSC_0499.JPGДружко Костянтин Миколайович (17.08.1975), КМС УССР, неодноразовий переможець та призер Першостей України, Першостей України на штучному покритті, в 12-річному віці став абсолютним переможцем 5-ти етапів Першості УССР та увійшов до складу молодіжної збірної команди УССР з гірськолижного спорту, 4-5 місце на Чемпіонаті України, учасник міжнародних змагань, член збірної команди України (основний склад) 1996-1999рр.. Освіта вища, в 1996 році закінчив Харківський Державний інститут фізичної культури і спорту, 1996-1997рр. проходив військову службу в спортивній роті в с.Тисовець. З 1999 року працює старшим тренером-викладачем з гірськолижного спорту в ДЮСШ ім. О.Бутовського. Підготував 3 кандидати у майстри спорту з гірськолижного спорту: Грунін Євгеній, Марченко Валентина, Оскома Максим, всі вони також були членами збірної команди України. На даний час працює з групами початкової та попередньо-базової підготовки.

/Files/images/252.png.jpg

Катулевич Оксана Юріївна (09.05.1986). МС України з футзалу. Навчалася у Полтавському національному педагогічному університеті ім.В.Г.Короленка на факультеті фізичного виховання, де і здобула у 2010 році вищу освіту. Спортивні здобутки з футзалу у складі ЖФК "Ніка" (Полтава) : п"ятиразова чемпіонка України, дворазова володарка Кубку України, дворазова бронзова призерка Кубку СНД, дворазова володарка Кубку Світу серед клубних команд. З 2010 року працює у ДЮСШ ім. О.Бутовського на посаді тренера-викладача з футзалу з групами початкової та попередньо-базової підготовки.